Contactgegevens tweedehands meubilairleveranciers

Voor tweedehands meubilair is een aparte aanbesteding gehouden. Er zijn drie leveranciers gecontracteerd waar aanvragen voor tweedehands meubilair gedaan kunnen worden.

Desko Amsterdam bv

Accountmanager   

Michael Kuiper
telefoon 06-45342609 / 020-4801020
e-mail michael@desko.nl

Binnendienst Nora van het Kaar / Patricia Carvalho
telefoon 06-52650021 / 06-24342142 / 020-4801020 

e-mail nora@desko.nl / patricia@desko.nl

Koninklijke Ahrend

Accountmanager    Bas Arkesteijn
mobiel 06-10277850
email barkesteijn@ahrend.com 
Binnendienst Henri Jansen
  telefoon 088-0060554 
  email hjansen@ahrend.com

LKV Kantoorinrichtingen

Accountmanager   

Ferry da Costa

telefoon 0345-518356
email ferry.da.costa@lkv.nl

website http://www.lkv.nl

 
Laatst Gewijzigd: 15-11-2016